Assembly Inception Date : April 5, 2008 and Dissolved Date : March 19, 2013
Printer Friendly

Notifications

3rd October 2012  |  PAS/Legis-G-6/2008/9531

Ex-Pakistan Leave - Deputy Speaker, Provincial Assembly of Sindh

The Honourable Speaker, Provincial Assembly of Sindh has been pleased to accord permission / Ex-Pakistan leave in favour of Syeda Shehla Raza, Deputy Speaker, Provincial Assembly of Sindh to visit Greece on Official Visit with effect from 5th October, 2012 to 16th October, 2012.



(G.M.UMAR FAROOQ)
ACTING SECRETARY
PROVINCIAL ASSEMBLY OF SINDH